Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Яка програма очікує на відвідувачів Сорочинського ярмарку 20 серпня

У п’ятницю, 20 серпня, на Сорочинському ярмарку будуть святкувати День галушки.

Також на відвідувачів торжища очікує наступна розважальна програма.

ГОЛОВНА СЦЕНА

10.00 – 10.40 – Концертна програма учасників Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА».

10.40 – 11.00 – Український народний аматорський ансамбль бандуристів «Джерела», Запорізька обл.

11.00 – 12.30 – Конкурсна програма Всеукраїнського Фестивалю дитячої творчості «ЯРМАРИНОЧКА».

12.30 – 15.00 – Конкурсна програма Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА» на Національному Сорочинському ярмарку.  

15.00 – 16.30 – Продюсерський центр «Sunflower» за підтримки Благодійного фонду

Ірини Євтушенко «ФЕНІКС», м. Харків.

20.00 – 21.00 – Презентація колекції лляного одягу «Феєрія льону».

21.00 – 22.00 – Заслужена артистка України Наталія МАЙ.

22.00 – Кавер-шоу «Диско 90-х».

ЯРМАРКОВА ПЛОЩА (10.00 – 17.00)

– Загальнонаціональний проєкт «Вінок єдності»;

– Квест «Червона свитка»;

– Майстер-класи;

– Ярмаркові воли та гоголівські герої;

– Театр на ходулях;

– Ярмарковий стовп «За черевичками».

САДИБА ХІВРІ   

09.00 – 09.20 – Концертна програма учасників КЗ «Васильківський центральний будинок культури», Дніпропетровська обл.

09.20 – 10.00 – Народний аматорський ансамбль української пісні «Чорнобривець», чоловічий вокальний квартет, народний аматорський ансамбль ветеранів «Берегиня» Оржицької територіальної громади, Полтавська обл.

10.00 – 11.00 – Обласний огляд-конкурс фольклорних ансамблів, народних музик, 
гармоністів та бандуристів Полтавщини «ЧИСТА КРИНИЦЯ».

11.00 – 11.30 – «Сорочинський ярмарок» – театралізоване дійство за участю героїв гоголівських творів та самого Миколи Васильовича Гоголя.

11.30 – 13.00 – Обласний огляд-конкурс фольклорних ансамблів, народних музик, 
гармоністів та бандуристів Полтавщини «ЧИСТА КРИНИЦЯ».

13.00 – 14.00 – «Котилася торба з високого горба» – пізнавально-ігрова програма за участі етногурту «Родина Кондратенко» Богодухівського козачого куреня імені Івана Богуна. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.

14.00 – 14.30 – «Сорочинський ярмарок» – театралізоване дійство за участю героїв гоголівських творів та самого Миколи Васильовича Гоголя.

14.30 – 15.00 – Гурт «Гарні жіночки», гурт «Ромоданівські легені» Ромоданівської ТГ, Полтавська обл.

15.00 – 16.00 – «СОРОЧИНСЬКА ГАЛУШКА» – розважально-ігрова програма. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.

16.00 – 16.30 – ВІА «Рарирет» Ромоданівської ТГ, Полтавська обл.

16.30 – 17.00 – Підведення підсумків четвертого конкурсного дня Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА», нагородження.

17.00 – 18.00 – «Дівоча коса – врода і краса» – розважально-ігрова програма за участі народного аматорського вокального гурту народної пісні «Музиченки», Дніпропетровська обл. 

18.00 – 18.20 – Народний колектив «Резонанс», Полтавська обл.

18.20 – 18.40 – Народний аматорський ансамбль «Новопетрівчанка», Київська обл.

18.40 – 19.00 – Вокальний аматорський ансамбль «Барвограй», студія танцю «Real dance», Запорізька обл.

19.00 – 20.00 – «ОДРУЖЕННЯ ВАРЕНИКА З ГАЛУШКОЮ» – розважально-ігрова програма. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.

20.00 – 21.00 – «Кіно від Хіврі» ­– художній фільм «Вій» (1967 р.)

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК  «МЛИН»

09.00 – 09.20 – Концертна програма учасників Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА».

09.20 – 09.40 – Концертна програма учасників Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА».

09.40 – 10.00 – Гурт «Хлоп’ячі витребеньки», Луганська обл.

10.00 – 10.20 – «Мистецька родина» – презентація майстрів народної творчості – постійних учасників Національного Сорочинського ярмарку.

10.20 – 10.40 – Жіночий вокальний гурт «Голосисті», Харківська обл.

10.40 – 11.00 – Народний аматорський колектив України «Весна», Дніпропетровська обл.

11.00 – 11.20 – Народний аматорський колектив української пісні «Криниченька», Харківська обл.

11.20 – 11.40 – Народний вокальний гурт «Душа», Харківська обл.

11.40 – 12.00 – Народний аматорський колектив «ВОДОГРАЙ», Харківська обл.

12.00 – 12.30 – «ГАЛУШКА-ФЕСТ» – розважально-ігрова програма. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.

12.30 – 13.00 – Зразковий ансамбль «Джерельце», Київська обл.

13.00 – 14.00 – Фестиваль гумору «СМІЄМОСЯ РАЗОМ З ГОГОЛЕМ» за участю героїв гоголівських творів та гумористів України.

14.00 – 14.30 – «Гоголь-моголь» – інтерактивна ігрова програма. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.

14.30 – 15.00 – Народний фольклорний ансамбль «Маринівські дівчата», Дніпропетровська обл.

15.00 – 15.20 – Квартет «Барви Петрівець», Київська обл.

15.20 – 15.40 – Обрядове дійство «Українське весілля» за участі театрального гурту «Родослав», Полтавська обл.

15.40 – 16.00 – Концертна програма учасників Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА».

16.00 – 16.30 – «Караоке у Сорочинцях» – конкурсно-ігрова програма.

16.30 – 17.00 – Концертна програма учасників Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА».

17.00 – 17.30 – «СМАЧНЕ ПИВО РОБИТЬ ДИВО» – розваги від пивного партнера ярмарку.

17.30 – 17.45 – Ансамбль народної пісні «Полтавський колорит», м. Полтава.

17.45 – 18.00 – Колектив української пісні «Журавка», Волинська обл.

18.00 – 18.30 – «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СОРОЧИНЦЯХ» – розважальна програма для всіх гостей ярмарку, у кого день  народження 20-го серпня.  Подарунки,  призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.

18.30 – 19.00 – Гурт «Хлоп’ячі витребеньки», Луганська обл.

19.00 – 19.30 – «Посиденьки у Тимоша і Феньки» – ярмаркова забава з галушками. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.

19.30 – 20.00 – Вокально-інструментальний гурт «STRUM», Дніпропетровська обл.

ПАНСЬКА САДИБА

Всеукраїнський фестиваль обрядового дійства «Українське весілля»

ПРЕСЦЕНТР

15.45 – 16.15 – Обговорення конкурсної програми Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА» за участю керівників творчих колективів та журі Фестивалю.

Система Orphus