Ви тут:
R Суспільство 

Як вибрати унітаз?

Для оснащення туалету слід правильно підібрати унітаз. Це санітарне оснащення, яке представлено в широкому асортименті моделей. Вони відрізняються розміром, формою, кольором, системою зливу та іншими технічними характеристиками.

Великою популярністю користується унітаз cersanit president від відомого польського виробника. Компанія «Cersanit» є лідером з виробництва якісної сантехніки та кераміки, вона відома у всьому світі.

Відмінними рисами унітазів цього бренду є функціональність, велика різноманітність моделей, надійність та міцність матеріалів, довговічність та зручна експлуатація. Компанія використовує якісну емаль, що надає білосніжний вигляд виробам.

Як вибрати унітаз?

При виборі унітазу слід звернути увагу не тільки на надійність бренду та вартість, але й ряд інших чинників. До них відноситься розмір та форма, система змиву та матеріали виготовлення.

За формою чаша може бути овальною, круглою, квадратною. Від цього залежить зручність експлуатації та гігієнічність. При покупці варто звернути увагу на спосіб підключення до каналізаційної системи. Він може бути горизонтальним, вертикальним та косим.

Також необхідно враховувати особливості зливного бачка та спосіб підключення до водопроводу. Всі елементи повинні бути якісними та стійкими до постійного впливу жорсткої води.

Рекомендується враховувати і загальне оформлення санвузла, в тому числі матеріали для облицювання підлоги та стін. Для суміщеного туалету та ванної кімнати слід підбирати унітаз та ванну з однієї колекції.

Слід звернути увагу на ванни колекції virgo cersanit від відомого польського бренду. Вони виготовляються з литого акрилу, характеризуються міцністю, практичністю, легкістю, термостійкістю та представлені в широкому асортименті. Бувають різних форм та розмірів, а при виборі слід враховувати площу приміщення та його загальне оформлення.

Які бувають унітази за матеріалом виготовлення?

Залежно від матеріалу виготовлення розрізняють такі види унітазів:

  • фаянсові;

  • порцелянові;

  • сталеві;

  • кам’яні;

  • пластикові.

Фаянсові моделі коштують недорого, вони виготовляються з фаянсу з подальшим нанесенням захисного покриття. За рахунок пористості матеріалу такий унітаз швидше забруднюється, що вимагає регулярного догляду.

Порцелянові відрізняються підвищеною міцністю, надійністю та довговічністю. Вони виглядають естетично привабливо, але й коштують дорожче фаянсових. Сталеві моделі відносяться до нестандартних, вони прослужать довгі роки та при цьому легко чистяться.

Для оригінального оформлення санвузла можна вибрати модель з натурального або штучного каменю. Це міцний та практичний матеріал з тривалим терміном служби. Пластикові унітази виготовляють з акрилу та покривають спеціальним шаром зі скловолокна. Вони легкі та мають гладку поверхню, за якою легко доглядати. Завдяки невеликій вазі установка не складе труднощів.

Перейти до вмісту