Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Як впливає на здоров’я відмова від вечері, – пояснили медики

Чимало людей не мають часу чи бажання повечеряти, а дехто умисно ігнорує цей прийом їжі, щоб схуднути. Учені розповіли, що буде з людським організмом, якщо відмовлятись від вечірньої трапези.

Медики пояснили, що варто очікувати від відмови від вечері, яка доволі популярна серед трудоголіків та людей, охочих позбутись зайвої ваги. За словами фахівців, варто розуміти, що легка вечеря після ситного обіду не буде зайвою. До того ж, важливий не лише об’єм трапези, а й час її споживання, пише changeua.com

Тому правильна вечеря дозволяє схуднути, попри поширену думку про зворотне. Однак дуже рідко люди здатні дотримуватись саме здорового режиму, а не переїдати ввечері та спокушатись на шкідливі смаколики. Тому відмова від фінального прийому їжі на день справді йде на користь.

Це підтвердив експеримент за участю жінок у віці 18-45 років, які упродовж року щодня споживали різноманітні страви з однаковою кількістю калорій, однак частина отримувала повноцінний обід без вечері, а частина – всі прийоми їжі. Виявилось, що ті, хто не нехтував ситною вечерею, зуміли схуднути на кілька десятків грамів, а от ті, хто зовсім відмовився їсти наприкінці дня, – скинули 5,6 кг.

фото ілюстративне

Система Orphus