Ви тут:

Як купувати одяг в американських магазинах: рекомендації для українців

Не секрет, що в Україні брендові речі коштують досить дорого. Цьому сприяють високі податки та мита, а також ризики, які несуть підприємці. Тому набагато вигідніше купувати їх безпосередньо в США. У сезон розпродажі знижки тут досягають 60–80%, що дозволяє добре зекономити.

Нумо розберімося, як купувати одяг в Америці й що для цього треба. Головна особливість полягає в тому, що інтернет-магазини США не доставляють товар в Україну самостійно або використовують для цього дорогі поштові служби, які роблять процес купівлі недоцільним. Тому потрібно буде скористатися послугами Mail Forwarding-компанії EasyXpress, після цього вам стануть доступні практично всі американські інтернет-магазини одягу.

Навіщо потрібен мейл-форвардинг

Насамперед вам потрібно зареєструватися на сайті EasyXpress. Ніяких складнощів у цьому процесі не виникне — процедура повністю стандартна. Ви отримаєте доступ до особистого кабінету, у якому зможете керувати своїми посилками, відстежувати їх та здійснювати з ними різні дії. Також вам нададуть власну американську поштову адресу на складі компанії. Вона буде унікальною, тому замовлення не загубляться та не переплутаються.

Склад EasyXpress розташований у безподатковому штаті. Це означає, що ніяких додаткових мит або платежів не буде нараховано. При надходженні на склад компанія може зробити з посилкою різні дії, наприклад, перепакувати її з картонної коробки. Завдяки цьому зменшиться вага та обсяг, а значить, і вартість пересилання в Україну.

Використовуючи мейл-форвардингову компанію, ви обходите обмеження американських інтернет-магазинів на відсутність послуги пересилання в нашу країну. Замовлення доставляється в США на склад EasyXpress, а потім перенаправляється в Україну кораблем або літаком (залежно від вашого вибору). Варто зазначити, що ця послуга обійдеться значно дешевше, ніж використання американських поштових служб. Наприклад, ви можете замовити джинси на eBay за 20 доларів, а послуга пересилання від продавця обійдеться вам у 40. З EasyXpress заплатите за фактичну вагу всього 8.95 у. о. за кілограм. За умови, що джинси важать грам 300, за доставляння знадобиться сплатити близько 2,5–3 доларів.

Як це працює

Алгоритм здійснення покупки в американських інтернет-магазинах виглядає наступним чином:

  1. Ви реєструєтеся на EasyXpress та отримуєте власну поштову адресу.
  2. Вивчаєте асортимент товарів та вибираєте відповідні інтернет-магазини.
  3. Здійснюєте покупку, використовуючи банківську карту або PayPal (реєстрація в цій системі безкоштовна) на американську адресу складу EasyXpress.
  4. Продавець висилає вам товар і дає Tracking number. Вводите його в особистому кабінеті, реєструєте посилку, отримуючи можливість управляти нею та відстежувати процес пересування.
  5. Склад приймає замовлення, обробляє його та відправляє в Україну авіапоштою або морем. Спосіб доставляння обираєте самостійно. Літаком посилка прибуде через 4–11 днів, кораблем — через 30–40. Другий варіант вигідніший для великих замовлень, які не потрібні терміново.

Далі ваш товар приходить в Україну на київський склад EasyXpress. Забрати його звідси можна самовивезенням. Також можливий варіант із доставлянням посилки до вас кур’єром або компанією «Нова Пошта».

Система Orphus