Ви тут:
Суспільство 

Xiaomi відмовляється від бренду Мі

Китайський технологічний гігант Xiaomi поступово відмовиться від бренду «Mi», який раніше використовував для власної користувацької електроніки, зокрема і смартфонів.

Як повідомляє ITC, майбутні продукти, як-от флагманські смартфони на зразок цьогорічного Mi 11, будуть просто використовувати назву Xiaomi.

Xiaomi окремо уточнює, що бренд Redmi залишається. Це означає, що під брендом Xiaomi відтепер буде випускатися продукція класу high-end, а бренд Redmi залишається для «народних» моделей смартфонів. За словами компанії, продукти Xiaomi «представляють вершину технологій і пропонують чудовий досвід», тоді як продукти Redmi «приносять великі інновації за помірною ціною та орієнтовані на молодшу аудиторію».

«Починаючи з 3-го кварталу 2021 року, серію продуктів Xiaomi «Mi» буде перейменовано в «Xiaomi». Ця зміна допоможе згуртувати нашу присутність на глобальному ринку та усунути розрив у сприйнятті між брендом та його продуктами. Повне впровадження цих змін у всіх регіонах присутності може зайняти деякий час», – заява Xiaomi.

Xiaomi — китайська компанія, заснована Лей Цзюнем у 2010 році. Спеціалізується на виробництві електронної техніки, в першу чергу смартфонів та інших «розумних пристроїв». У 3-му кварталі 2014 року Xiaomi, за даними дослідника ринку IHS iSuppli, вперше у своїй історії вийшла на третє місце у світі з продажу смартфонів (після Samsung і Apple). Назва, відповідно до українського правопису, записується символами піньїнь — Xiaomi (без знаків тонів). Транскрипція назви — Сяомі́, або Шяомі (小米, «чумиза»).

Система Orphus