Ви тут:
Суспільство 

Xiaomi представив свій перший смартфон з підекранною камерою

Ціни Xiaomi Mix 4 в Китаї починаються від 4 999 юанів (20 634 гривень) і досягають 6299 юанів (26 000 гривень).

10 серпня Xiaomi провела в Китаї презентацію нових продуктів, центральне місце в якій, як і очікувалося, зайняв Xiaomi Mix 4 – флагман на друге півріччя. Якщо коротко, інформація підтвердилися: Xiaomi Mix 4 став першим смартфоном виробника з підекранною камерою, іменованою виробником CUP (Camera Under Panel).

 

Це також перший смартфон в серії Mi Mix за останні три роки – на початку року Xiaomi представила свій перший складаний смартфон зі згиючим екраном Mi Mix Fold, який ознаменував повернення експериментальної лінійки Mi Mix, але з моменту виходу слайдера Mi MIX 3 у 2018 році нових моделей в цієї серії не було. Що цікаво, в рекламних матеріалах новинка називається просто Xiaomi Mix 4 – без частки Mi.).

Головна родзинка Xiaomi Mix 4 безрамковий дисплей з підекраною камерою, схожою на аналогічні рішення інших компаній. Технологія передбачає використання спеціальних прозорих матеріалів в області екрана над камерою. За аналогією з новітніми розробками Oppo і ZTE, щільність пікселів в цій області екрану Mix 4 становить 400 пікселів на дюйм.

Система Orphus