Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Викладачі полтавського педуніверситету створили для восьмикласників підручники з QR-кодами

Викладачі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка підготували нові підручники для основної школи та для інклюзивної освіти.

Таким чином, з 1 вересня восьмикласники закладів середньої освіти з українською мовою навчання будуть навчатися за новими підручниками із зарубіжної літератури, повідомили у пресслужбі навчального закладу.

Підручники підготували викладачі вишу – докторка філологічних наук, професорка, завідувачка кафедри світової літератури Ольга Ніколенко, докторка філологічних наук, доцентка, завідувачка кафедри англійської та німецької філології Марина Зуєнко, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри романо-германської філології Богдан Стороха.

Авторський колектив також створив новий підручник для 8 класу (у 2-х частинах) для учнів з особливими освітніми потребами.

Автори створили до підручників новітні мультимедійні матеріали – експрес-уроки, відеотексти й аудіотексти (усього понад 35 файлів), розміщені з допомогою QR-кодів.

Підручники містять програмні художні тексти (повністю або уривки) й необхідні матеріали для осмислення їхнього змісту та художньої цінності. Зорієнтуватися школярам у світі класичної й сучасної літератури допоможуть рубрики: “У просторі читання”, “Ключі до твору”, “Словник термінів”, “Україна і світ”, “Культура різних народів” та ін.

Система Orphus