Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Велике будівництво”: у Кременчуці будують нові корпуси онкодиспансеру

На Полтавщині, в Кременчуці, розпочали будівництво двох нових корпусів обласного онкодиспансеру.

“Щорічно у 5 тисяч жителів Полтавщини виявляють рак. Надважливо діагностувати це захворювання на початкових стадіях, щоб зберегти життя і здоров’я наших людей. Тому одним із пріоритетів обласної влади, який ми визначили в Стратегії розвитку області на 2021-2027 роки, є розбудова якісної медичної інфраструктури, на кшталт нового 6-поверхового кардіоцентру в Полтаві, який запрацював цього року”, – розповів голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

У новому корпусі онкодиспансеру будуть відділення комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії, ультразвукового, ендоскопічного й інвазійного досліджень, лабораторії. Крім того, облаштують малу операційну залу, малі операційні комп’ютерного й ультразвукового дослідження. Для цього вже демонтували частину існуючої одноповерхової будівлі, в якій був розташований рентген-діагностичний кабінет, і добудують два одноповерхові корпуси, повідомляють у Полтавській ОДА.

Читайте також: Необхідно пришвидшити темпи вакцинації, – Олег Синєгубов відвідав Кременчук та Горішні Плавні

Також на будівництві вже провели земляні роботи, зробили котлован і розпочали зведення стін підвалу із залізобетонних блоків.

“Об’єкт фінансується з Державного фонду регіонального розвитку й обласного бюджету. З обох джерел вже закладено фінансування на понад 30 мільйонів гривень. Будується протягом поточного року й буде перехідним на 2022-2024 роки. Зробимо все, щоб об’єкт був завершений вчасно”, – зазначив Олег Синєгубов.

Він додав, що у планах – придбати в область два лінійні прискорювачі в лікарні Полтави та Кременчука.

Реалізовують проєкт у межах програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.

Система Orphus