Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Вчителів Полтавщини запрошують на тренінг про організацію освітнього процесу у школах

Вчителів з Полтавської, Одеської та Івано-Франківської областей запрошують до участі у триденному тренінгу “Децентралізація. Самоорганізація. Самореалізація: як впровадити нові знання в школі”.

Терміни проведення тренінгу – 26-28 серпня 2021 року.

Місто проведення – Івано-Франківськ, повідомляє Інститут громадянського суспільства.

Триденний тренінг буде присвячений:

-впровадженню курсу за вибором “Децентралізація. Самоорганізація. Самореалізація” у закладах загальної середньої освіти; 

-розкриттю особливостей та специфіки викладання курсу;

-організації освітнього процесу; 

-залученні додаткових ресурсів та інструментів під час освоєння курсу;

-використання нових інформаційно-методичних матеріалів для викладання курсу.

Як взяти участь?

Для участі в тренінгу заповніть анкету за посиланням до 16  серпня 2021 року включно.

Проєкт спрямовано винятково на громади Полтавської, Одеської та Івано-Франківської областей з кількістю населення громади 8 – 15 тис.осіб. Мешканці міст Полтава, Івано-Франківськ, Одеса, а також інших регіонів України не можуть брати участі у проєкті. 

Відбір учасників проводиться на конкурсній основі. Кількість місць обмежена. Результати відбору будуть повідомлені до 18 серпня 2021 року включно.

Учасники, які пройдуть відбір, отримають лист-запрошення від Інституту громадянського суспільства із усіма деталями щодо тренінгу.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасником можуть бути 1-2 вчителі однієї школи, а також вчителі кількох шкіл однієї громади. Учасникам тренінгу буде забезпечено проживання та харчування на дні проведення тренінгу. Транспортні витрати учасників тренінгу не відшкодовуються.

Система Orphus