Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Вчителі можуть додатково заробити 20% до зарплати, – Шкарлет

До кінця 2021 року зарплата вчителів зросте ще на 9%. Окрім цього, освітяни можуть додатково заробити 20% до заробітної плати, якщо пройдуть сертифікацію.

Про це розповів Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет в ефірі “Сніданку з 1+1”, пише 24 канал.

За його словами, цього року на сертифікацію подалося вдвічі більше вчителів – 1800 людей, хоча минулого року було трохи більше 900.

“Звичайно, їх подається не так багато, але з кожним роком кількість охочих зростає. Але ти сам собі можеш на 20% збільшити зарплату, це непогана сума”, – сказав Шкарлет.

Також для вчителів розроблені різні курси для підвищення кваліфікації. Наприклад, громадські організації, де тренери навчались в Євросоюзі. На це держава заклала 400 мільйонів гривень.

Читайте також: Ймовірність є завжди, – Шкарлет про повернення до дистанційного навчання з вересня

Сертифікація вчителів – зовнішнє оцінювання професійних компетентностей вчителів. Її мета – виявити і заохотити вчителів з високим рівнем майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями. Вчителі беруть участь у сертифікації добровільно і можуть відмовитися від участі на будь-якому її етапі. Сертифікація складається з трьох етапів, що відбуваються послідовно один за одним: незалежне тестування учасників сертифікації, самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності та вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації.

 

Система Orphus