Ви тут:
Культура Суспільство 

В Україні завершили зйомки наймасштабнішої української стрічки “Довбуш”

За словами продюсера картини Максима Асадчого, завершення фільмування Dovbush Movie — це взяття нової висоти в історії української кіноіндустрії, втілення амбітної мрії про українське масштабне глядацьке кіно.

Про це повідомили у Держкіно.

“Ми працювали з неймовірною командою сильних і талановитих людей. Як і герої нашого фільму, за ці три роки, знімальна група проявила міць характеру, незламність духу і відданість своїй справі. Ви взяли на себе масштабні задачі і довели, що українське кіно готове до такого рівня викликів. Окрема подяка Держкіно України й всім нашим партнерам, завдяки яким цей проєкт вистояв навіть у часи, коли здавалося рушиться весь світ навколо”, – розповів продюсер Максим Асадчий.

Локації цьогорічного фільмування картини були дуже різноманітними: павільйони київської кіностудії імені О. Довженка, історико-архітектурна пам’ятка “Київська Фортеця”, Національний музей народної архітектури та побуту України в с. Пирогово (Київ), с. Дерев’яне під Обуховим (Київська область), околиці села Микуличин на Івано-Франківщині, місто Збараж на Тернопільщині. Останній знімальний день проходив на натурному майданчику кіностудії FILM.UA. Протягом цього блоку загальна кількість знімальної команди склала близько 120 осіб. В масових сценах було залучено понад 1500 осіб.

“Маємо надії на те, що всі наші зусилля не марні, надії, що наш фільм сподобається глядачеві, надії на те, що наші думки, наша творчість, воля і віра хоч на мить зроблять людей кращими”, – висловив сподівання режисер Олесь Санін.

Стрічка, що створюється компанією Pronto Film за підтримки Державного агентства України з питань кіно і Міністерства культури та інформаційної політики України, вийде у всеукраїнський кінотеатральний прокат восени 2021 року.

 

Система Orphus