Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні запускають ініціативу «Підприємницький університет»: студенти на парах розроблятимуть стартапи

Міністерство цифрової трансформації України, Дія.Бізнес, Міністерство освіти і науки України, Український фонд стартапів, Genesis в партнерстві з мережею стартап-інкубаторів YEP за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» в межах розвитку національної підприємницької екосистеми в Україні запрошують заклади вищої освіти долучитися до нового навчального року ініціативи «Підприємницький університет».

Про це інформує Урядовий портал.

Засновники пояснюють чим це корисно для університетів?

– спільно з експертами ініціативи буде запроваджено дисципліну «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проектами»

– керівництво та викладачі долучаться до програми підвищення кваліфікації за участю експертів з США, Естонії, Ізраїлю та України

– студенти робитимуть стартапи на парах та представлять проекти на національному конкурсі

– заклад отримає менторську підтримку для наукових розробок та стартап-проектів.

У 2020-2021 навчальному році до ініціативи долучилися 76 університетів, 170 викладачів та майже 4500 студентів. Це підтверджує величезний потенціал університетського підприємництва в Україні.

Будь-який університет чи викладач може стати частиною цієї мережі, заповнивши анкету за посиланням до 20 серпня 2021 року: https://bit.ly/3s8Iah0.

Дізнатися, чи запроваджена ініціатива у вашому університеті, або поставити інші запитання можна координатору – Гіясов Гусейн, huseyn.qiyasov@yepworld.org.

“Підприємницький університет» — ініціатива, метою якої є розвинути в університетах України потужну культуру підприємництва і стартап-інфраструктуру. Ініціатива реалізується мережею стартап-інкубаторів YEP спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України, Українським фондом стартапів, Genesis за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України”.

Мережа стартап-інкубаторів YEP створює екосистему молодіжного підприємництва в Україні та Східній Європі, яка надає можливості молоді для персонального та професійного розвитку. Це можливість без ризиків спробувати себе в підприємництві та запустити власний стартап за 3 місяці.

«Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID КЕУ) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також сприяє формуванню ефективної торгової політики, щоб забезпечити МСП можливістю скористатись перевагами від міжнародної торгівлі», – йдеться у повідомленні.

Фото: Бізнес. Цензор. НЕТ

Система Orphus