Ви тут:
Суспільство 

В Україні вперше проведуть чемпіонат Європи з кіберфутболу

Кривий Ріг вперше стане місцем проведення змагання European Nations Cup, який відбудеться 22-24 серпня.

Щорічний турнір під егідою Європейської кіберспортивної федерації (ЄКФ) відбудеться у дисципліні eFootball PES 2021 за участю 12 національних команд з Азербайджану, Хорватії, Австрії, Угорщини, Македонії, Чорногорії, Португалії, Румунії, Сербії, Словаччини, Туреччини та України.

Про це повідомляє footboom.

“Після першого успішно проведеного ЄКФ European Nations Cup минулого року ми хочемо запровадити це міжнародне змагання в якості основної платформи, аби продемонструвати таланти сьогодення та майбутнього в Європі. Ми дуже вдячні нашим партнерам в Україні за те, що вони виступають сильною рушійною силою в прогресі Європейського електронного футболу”, — сказав Президент Європейської кіберспортивної федерації Карол Кеган.

“Україна має найсучаснішу інфраструктуру кіберспорту, яка готова прийняти такі міжнародні змагання як European Nations Cup, що ми з гордістю і робимо. Разом з нашими партнерами та загальною підтримкою нашого місцевого уряду ми організуємо визначну подію”, — говорить Іван Данішевський, Голова правління Федерації кіберспорту України.

В рамках чемпіонату заплановано проведення аматорського турніру Kryvbas FIFA Cup з призом Sony PlayStation 5.

Система Orphus