Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні відкрилась перша у Східній Європі DJI Академія для навчання пілотів дронів

Україна стане п’ятою державою у Європі, де відкриється DJI Академія.  З 2013 року компанія допомагає впроваджувати для українських користувачів високі стандарти бізнесу від DJI і підготувала інструкторів світового рівня, чия компетенція підтверджена сертифікатами одного з лідерів техноіндустрії.

Це перша в Україні реалізація глобальної ініціативи DJI Academy, яка вже підготувала понад 80 тисяч операторів коптерів. Кожна освітня програма розроблена під конкретне галузеве використання: захист урожаю, інспекцію, аерофотозйомку, картографування та реагування в надзвичайних ситуаціях. Після завершення курсу студенти зможуть скласти іспит на отримання міжнародного сертифікату UTC Unmanned Aircraft Operator, повідомляє ITC.ua.

Студенти Академії можуть обирати такі професії – пілот безпілотного літального апарату (БПЛА) або дрону, аерофотозйомка, інспектор промислових об’єктів, оператор сільськогосподарського коптера.

Освітній процес розділений на три блоки. Спочатку студенти засвоять теоретичні знання про будову коптерів, вивчать їхні можливості та фізичні закони польоту. Вони отримають уявлення про актуальні технології, різні типи коптерів і варіанти їх застосування.

Практика складається з двох частин: базова підготовка та спеціалізація. Перед польотами студенти попрацюють на симуляторі, отримають перші навички запобігання аварійним ситуаціям, відпрацюють стандартні техніки керування. Далі перейдуть до реальних польотів із поступовим ускладненням місій і застосуванням більш складних коптерів.

Фінальний етап програми — виконання реальних професійних завдань. Залежно від спеціалізації студенти зі знанням усіх особливостей і підводних каменів виконають конкретний робочий сценарій, відеозапис якого стане корисним доповненням до резюме при працевлаштуванні.

Після завершення курсу всі студенти мають пройти перевірку знань і набрати більш ніж 80% правильних відповідей у письмовому тесті з обмеженням часу та показати свої польотні вміння на практиці.

9 серпня для майбутніх пілотів коптерів відкрились двері абсолютно нового тренувального центру в Києві за адресою вулиця Нижньоключова, 14 із класами для теоретичних занять і спеціальною кімнатою для тренувань на симуляторі.

Поруч розташована зона для польотів, де на території майже 4 тис. квадратних метрів є можливість відпрацювати різноманітні сценарії: польоти в районі житлової забудови, над промисловими об’єктами й деревами, дорогами й естакадами.

Теоретичні та практичні заняття відбуватимуться індивідуально, або в групах від 2 до 12 осіб. Навчанням студентів займуться інструктори з найбільшим досвідом в Україні.

Система Orphus