Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

В Україні адаптивний карантин та режим надзвичайної ситуації продовжили до 1 жовтня

В Україні на місяць продовжили дію адаптивного карантину. Він триватиме до 1 жовтня 2021 року. До цієї дати триватиме і режим надзвичайної ситуації. 

Таке рішення прийняли на засіданні Уряду 11 серпня.

“Поточна епідемічна ситуація контрольована, але фахівці починають фіксувати перші негативні тенденції щодо збільшення госпіталізацій з коронавірусом. Уряд готує лікарні, а кількість ліжок з підведеним киснем наразі складає майже 100%. Крім того, окремо закуплено 15 тисяч кисневих концентраторів, які дозволять лікувати українців на амбулаторному етапі”, – повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі.

Нагадаємо, раніше Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко зазначав, що адаптивний карантин планують продовжити на два місяці. А головний санітарний лікар Ігор Кузін повідомляв, що адаптивний карантин будуть продовжувати, аби максимально відтермінувати локдаун

Адаптивний карантин передбачає поділ країни на зони – “червону”, “жовту”, “помаранчеву” та “зелену” – залежно від кількості хворих на COVID-19 та рівня госпіталізацій до медзакладів.

Система Orphus