Суспільство

Українські боксери за день здобули 10 перемог на чемпіонаті Європи серед юніорів

З 12-го по 20 серпня у Боснії та Герцеговині проходить Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат.

Як розповіли у Федерації боксу України, в змаганнях беруть участь 274 спортсмени з 25 країн. Медалі розігруються у 16 вагових категоріях серед юнаків та у 13 категоріях серед дівчат.

Перемоги у півфіналах здобули Таїсія Покусай (40 кг), Кіра Макогоненко (42 кг), Уляна Овсепян (44 кг), Уляна Безфамільна (46 кг), Марія Панасенко (48 кг), Юлія Ступакова (54 кг) та Анастасія Таран (60 кг, на фото), які забезпечили собі як мінімум срібні нагороди Чемпіонату Європи.

Водночас Васіф Керімов (46 кг), Іван Безуглий (54 кг) і Богдан Бойченко (90 кг) подолали чвертьфінальну стадію і тепер налаштовуються на півфінали. Протягом дня лише Дар’я Коваленко (38 кг) поступилася своїй опонентці та стала володаркою бронзової медалі.