Ви тут:
Спорт Суспільство 

Україна у ТОП кращих збірних Паралімпіади – 2020

У Токіо відбувся перший день Паралімпійських Ігор-2020.

Перші комплекти нагород були розіграні у фехтуванні, плаванні та велотреку. Фінали двох із трьох видів спорту (плавання та фехтування) пройшли за участю українських спортсменів. Загалом у перший день Паралімпійських Ігор у Токіо були розіграні 24 комплекти нагород.

За підсумками фіналів, що відбулися у перший день змагань, паралімпійська збірна України здобула вісім нагород. Одна з них – золота: плавчиня Єлизавета Мерешко виграла заплив на дистанції 50 метрів вільним стилем у класі S6 (параатлети цього класу використовують для руху тільки тулуб та руки).

Читайте також: П’яте “срібло” для України на Паралімпіаді в Токіо здобув полтавець Олексій Вірченко

Станом на 9:00 26 серпня Україна посідає 7 місце у медальному заліку. Краще лише Австралія, Китай, ПКР, Італія, Нідерланди та Велика Британія.

XVI Літні Паралімпійські ігри (яп. 2020年夏季パラリンピック会, англ. 2020 Summer Paralympics) — 16-ті паралімпійські ігри, що проходять у Токіо з 24 серпня по 5 вересня 2021 року, та є міжнародною багатопрофільною подією для спортсменів з обмеженими фізичними можливостями, якою керує Міжнародний паралімпійський комітет. Місце проведення ігор було визначене 7 вересня 2013 року. Токіо приймає Паралімпійські ігри вдруге після проведення ігор 1964 року.

Система Orphus