Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна буде змушена запроваджувати обмеження для невакцинованих громадян, – Радуцький

Україна буде змушена запроваджувати обмеження для невакцинованих від COVID-19 громадян, проте про обов’язкову вакцинацію мова не йде

Про це у Facebook написав голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

“Україна згодом також буде вимушена запроваджувати обмеження для невакцинованих громадян. МОЗ вже анонсував, що у випадку погіршення епідеміологічної ситуації працювати будуть лише школи, де вакциновано не менше 80% вчителів (на даний час щеплена лише половина педагогів від загальної кількості)”, – написав Радуцький.

Він додав, що аналогічні обмеження логічно запровадити для транспортників, підприємств громадського харчування та комерційних або комунальних структур, співробітники яких безпосередньо контактують з населенням. 

Водночас, він зазначив, що про обов’язкову вакцинацію в Україні мова не йде.

“Але цілком справедливо вимагати, щоб роботу, яка передбачає контакт з великою кількістю людей, виконували вакциновані співробітники”, – пояснив Радуцький.

Нардеп додав, що ще місяць тому в Україні був дефіцит препаратів для щеплення. Але на позаминулому тижні надійшло більше 2 млн вакцин, а на минулому – ще 2,5 млн. Вакцинація наразі відкрита для всіх охочих.

“Тому кожен вирішує сам – дозвілля і повноцінна робота або вимушені обмеження на час чергової хвилі карантину”, – підкреслив Радуцький.

Система Orphus