Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У загальноосвітніх закладах Пирятина встановили камери відеоспостереження на 300 тис. грн

З метою облаштування безпечного освітнього середовища у Пирятинських загальноосвітніх закладах встановили камери відеоспостереження на загальну суму 300 000 грн. Зокрема, у Пирятинському ліцеї з філією, Пирятинському ліцеї №4 та Пирятинському ліцеї №6.

Про це повідомляється на сайті Пирятинської міськради.

Крім цього, в заклади освіти придбали: 5 смарт-телевізорів, 1 комп`ютерний клас (Пирятинський ліцей № 4), комплект гри „Лазертаг“, у Пирятинський ліцей – STEM-лабораторію. Варто відзначити, що в ліцеї унікальний хімкабінет, адже таких в Полтавській області більше немає, схожий є в Горішніх Плавнях. На майже пів мільйона гривень зроблено ремонт приміщення, встановлено лабораторні меблі та витяжну шафу, що дає змогу учням та педагогам проводити досліди.

“У приміщеннях закладів освіти проведені косметичні ремонти класних кімнат, харчоблоків, їдалень, у тому числі поточні ремонти: частини підвального приміщення у Пирятинському ліцеї (на суму 214000 грн.), у міських садках: музичної зали „Ромашки“ (на суму 50000 грн.), підлоги „Сонечка“ (на суму 50000 грн.), поточне асфальтування території „Червоної шапочки“. Тривають роботи з утеплення (впровадження заходів з енергозбереження) в „Берізці“, центрі дитячої та юнацької творчості. Виготовляється проєктно-кошторисна документація на будівництво спортивного залу в Пирятинському ліцеї”, – йдеться у повідомленні.

На забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях Березоворудської, Малютинської, Теплівської, Смотриківської філії, Вишневецької, Великокручанської шкіл (облаштування туалетних кабінок у внутрішніх вбиральнях) витрачено 111400 грн.

Також для закладів загальної середньої освіти придбали 38 вогнегасників, засоби індивідуального захисту – 34 протигази. Триває виготовлення ПКД на облаштування пожежною сигналізацією опорних шкіл – міських ліцеїв та Новомартиновицької зш І-ІІІ ст.

 

Система Orphus