Ви тут:
Суспільство Україна 

У Вінницю для спільних навчань прибули американські військові

На Вінниччині авіатори 456-ї бригади транспортної авіації імені Дмитра Майбороди приймають американських колег. Військовослужбовці 352-го крила сил спеціальних операцій прибули до України на двох військово-транспортних літаках МС-130 для проведення спільних навчань з українськими колегами.

Про це інформує АрміяInform.

Як повідомили у Командуванні Повітряних Сил ЗС України, основною метою заходу є підвищення рівня взаємосумісності між підрозділами країн-партнерів. Так, у межах навчань, що триватимуть близько місяця, військові двох держав обмінюватимуться досвідом у питаннях тактичної евакуації, надання першої медичної допомоги під час бойових дій, а також десантування особового складу та вантажів. У планах є проведення і спільних тренувальних польотів задля поліпшення взаємодії між екіпажами MC-130 і Ан-26 у повітрі.

На аеродромі “Гавришівка” закордонних гостей вітали командувач Повітряних Сил ЗСУ генерал-полковник Сергій Дроздов і голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

“Цей візит підтверджує міцні стосунки між нашими країнами і те, що ми готові працювати разом як партнери для досягнення спільної мети, — зазначив генерал-полковник Сергій Дроздов. — Американські літаки, які є сьогодні тут, показують світові, що Україна й Сполучені Штати є партнерами, що демонструють взаємну підтримку та сприяють взаємосумісності”.

Кореспондент АрміяInform

Фото: АрміяInform

Система Orphus