Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

У вільний доступ виклали артбуки про українське мистецтво

Чотири артбуки про українське мистецтво виклали для вільного перегляду й завантаження на онлайн-ресурсі культурної платформи “Ковчег “Україна”.

Культурна платформа “Ковчег “Україна” — це національний мистецький проєкт, що розпочав діяльність у 2016 році. Метою платформи є створення знакових культурних продуктів, що поєднують традиційне і новаторське, архаїчне і сучасне, у таких секторах креативних індустрій як книговидання, музика, кіно, виставкова діяльність, освіта.

“Ковчег “Україна” присвячений українській музичній спадщині, образотворчому, декоративно-прикладному мистецтву, етнографії. Його реалізовують за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики, Українського культурного фонду, Музею Івана Гончара та інших.

Наразі на сайті доступні такі артбуки:

-“Скриня. Речі Сили” (друге видання) видавництва «Ковчег» 2019 року;

-подарункове видання про етнографію “Ковчег “Україна” видавництва “Ковчег” 2019 року

-мистецький альбом для дітей про традиційні весільні костюми “Наречена” видавництва “Terra Incognita” 2017 року;

-видання про українську музичну спадщину “Ковчег: музика” видавництва “Ковчег” 2021 року.

Видання мають стати книжковою візитівкою України, офіційним державним подарунком-символом. У артбуках  представлені артефакти традиційної культури, зразки українського вбрання, народні пісні, давні духовні наспіви, шедеври професійного мистецтва, символи й архетипи, історичні постаті й видатні культурні діячі.

 

 

Система Orphus