Ви тут:
PROвсе Суспільство 

У США жінка випадково купила “щасливий” лотерейний білет

Жителька Сполучених Штатів Америки виграла мільйон доларів завдяки щасливому випадку. Жінка купила “щасливі” лотерейні білети просто аби розважитися, тому що її авіарейс затримали.

Про це повідомляє видання Associated Press, інформує “Прямий“.

51-річна Анджела Каравела зі штату Міссурі засумувала через скасування свого рейсу. Щоб якось розважитися в очікуванні польоту, вона вирішила зайти в супермаркет і взяти кілька скретч-білетів. І Фортуна їй посміхнулася, один з лотерейних білетів виявився виграшним і приніс їй виграш у майже мільйон доларів США.

“У мене було відчуття, що після того, як мій рейс несподівано скасували, має відбутися щось дивне. Я купила кілька скретч-квитків, щоб згаяти час, і ось так — я виграла один мільйон доларів”, — розповіла жінка.

Фактично жінка отримала не мільйон, а 790 тисяч доларів. Американка вирішила отримати свій виграш у вигляді одноразової виплати, з якої також потрібно було платити податки.

Пізніше пощастило і магазинчику, де Анджела купила фатальний квиток, тому що представники лотереї виплатили йому бонусну комісію 2000 доларів.

“30-доларовий скретч-розіграш під назвою The Fastest Road, який виграла Каравела, запустили в лютому 2020 року. Він складається зі 155 головних призів у розмірі 1 мільйона доларів, а також багатьох інших грошових виграшів на загальну суму понад 948 мільйонів доларів”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Pixabay

Система Orphus