Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Ромоданівській громаді хочуть встановити додаткові дорожні знаки

У Ромоданівській громаді, що на Полтавщині, розглянули можливість встановлення додаткових дорожніх знаків на небезпечних ділянках доріг.

Про додаткові превентивні заходи у сфері безпеки дорожнього руху говорили поліцейський офіцер Ромоданівської громади Павло Лубенець та виконувач обов’язків селищного голови тергромади Олег Хижа, інформують у Відділі комунікації поліції Полтавщини.

Під час робочої зустрічі проаналізували стан дорожнього покриття й дорожніх знаків, визначили небезпечні ділянки доріг, а також розглянули можливість заміни (реставрації) зіпсованих дорожніх знаків та встановлення додаткових засобів регулювання дорожнього руху. Окрім того, досягнули домовленості про активну взаємодію з комунальними службами тергоромади в реалізації спільних планів.

Як зазначив капітан поліції, моніторинг аварійно-небезпечних ділянок руху – це частина цілого комплексу профілактичних заходів «Безпечні автомобільні дороги», спрямованих на зменшення аварійності на дорогах та посилення контролю за дотриманням правил дорожнього руху.

Нагадаємо, з 20 липня на найбільш аварійних ділянках обласних доріг збільшено кількість екіпажів груп реагування патрульної поліції. До цієї роботи також залучені поліцейські офіцери громад та дільничні офіцери територіальних підрозділів.

Система Orphus