Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятинській громаді відзначили День села в Олександрівці

1 серпня в Олександрівському сільському клубі відлунав великий святковий концерт. Цього року разом із жителями Олександрівки, Рівного і Могилевщини День села відзначали і мешканці Першотравневого.

Вітали присутніх зі святом міський голова Андрій Сімонов, староста Людмила Дронишинець, начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Сергій Валоваженко та керуючий відділенням ПП “Крячківка-Агро Плюс” Олександр Демиденко. Ювілярам, новонародженим, молодятам, а також родинам, які відзначили ювілейну річницю спільного подружнього життя, вручили подарунки. Аграрне підприємство відзначило грошовими призами учасників: ліквідації аварії на ЧАЕС, війни в Афганістані та АТО/ООС.

Про це повідомляє сайт Пирятинської міськради.

Відзначено подарунками й культурних діячів: дитячий вокальний ансамбль “Калинка”, Анатолія Дронишинця, Сергія Камінського. Ніні Черненко вручено сертифікат Міністерства культури та інформаційної політики України про проходження та успішне завершення освітньо-тренінгової програми “Академія культурного лідера”.

Дарували святковий настрій своїми виступами учасники художньої самодіяльності Олександрівської філії Пирятинського КГЦ і гості з Крячківки та Пирятина. У залі була облаштована виставка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.

Система Orphus