Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині з’явився ще один сімейний лікар

Відсьогодні в Пирятинській амбулаторії загальної практики сімейної медицини прийом хворих веде ще один сімейний лікар – роботу у закладі розпочала лікарка Ольга Прокопенко.

Про це повідомили у міській раді.

У її перший робочий день лікарку віддав міський голова Андрій Сімонов, поцікавився, чи сподобалися їй умови роботи та пообіцяв вирішити питання придбання житла для її родини найближчим часом. До того часу сім’я Ольги Прокопенко житиме у найнятому за кошти бюджету громади житлі.

Наразі пирятинці мають змогу укласти декларації з новим сімейним лікарем, для цього слід звернутися до реєстратури або ж до кабінету №3 амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Пані Ольга – родом з Полтавщини, з Кобеляцького району. Після закінчення Полтавської української медичної стоматологічної академії працювала дільничним терапевтом у місті Сніжне Донецької області, далі, протягом 17 років, – у смт Смоліне на Кіровоградщині, де в різні часи працювала лікарем-терапевтом у поліклініці та стаціонарному відділенні, була завідувачкою поліклінічного відділення, головою ЛКК. Коли випала нагода працювати у Пирятині – вона погодилася майже без вагань – наше зелене та затишне містечко запало в серце жінки з першого погляду.

 

Система Orphus