Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині визначили стипендіатів міської ради

11 серпня під час засідання комісії з присудження стипендій обдарованим дітям Пирятинської міської територіальної громади визначили стипендіантів. Заклади загальної середньої та позашкільної освіти громади подали 21 кандидатуру на присудження стипендії.

Як повідомили у міській раді, відповідно до Положення комісії потрібно відібрати максимум 15 дітей. В залежності від досягнень учня та вихованця буде розмір стипендії.

Розмір стипендій у кожній номінації складає:

1) обласний рівень:
I місце – 500 грн./місяць;
II місце – 400 грн./ місяць;
III місце – 300 грн./місяць;

2) національний рівень:
I місце – 800 грн./місяць;
II місце – 700 грн./ місяць;
III місце – 600 грн./місяць;

3) міжнародний рівень:
I місце – 1100 грн./місяць;
II місце – 1000 грн./ місяць;
ІІ місце – 900 грн./місяць.

Члени комісії ретельно вивчили подані відомості про кандидатів на отримання стипендії та рекомендували на присудження стипендій міської ради:

– в номінації “Освітня діяльність“ 3 дитини: Дмитро Кійко, учень Пирятинського ліцею; Анастасія Налчаджі, учениця Пирятинського ліцею № 6; Неля Янголь, учениця Березоворудської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

– в номінації “Мистецька діяльність“ – п’ятеро: Олена Бусло, вихованка Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості; Євгеній Захарченко, вихованець Пирятинської школи мистецтв; Артем Кравченко, учень Пирятинського ліцею; Валерія Миленко, вихованка Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості; Ліліана Середюк, учениця Березоворудської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

– в номінації “Спортивна діяльність“ – 7 вихованців Пирятинської дитячо-юнацької спортивної школи: Ірина Безсмертна, Богдан Бондарчук, Софія Костенко, Євгенія Макаренко, Софія Онікієнко, Владислав Скочко та Вікторія Тараненко.

Система Orphus