Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтавському краєзнавчому музеї запрацюють аудіогіди українською та англійською мовами

Міністерство культури, Державне агентство розвитку туризму та медіасервіс MEGOGO створюватимуть 30 аудіогідів у 30-ти музеях та заповідниках України.

Відповідний Меморандум про співпрацю підписали напередодні у Києві. Цю подію приурочили до 30-річчя Незалежності України, повідомили у Мінкульті. 

До переліку культурних об’єктів потрапив і Полтавський Краєзнавчий музей імені В. Кричевського.

Виробництвом аудіогідів займатиметься команда медіасервісу MEGOGO.

“Аудіогіди роблять доступ до культури відкритішим, а отже мотивують ще більше людей ставати дотичними. Не бути просто випадковим перехожими, а опинятись у центрі мистецтва. Розуміти його. Надзвичайно важливо, що паралельно з розбудовою системи українських аудіогідів у світі, триває не менш важливий етап – етап промоції української культури, українського мистецтва, України – туристичної всередині країни. Знайомство з величчю нашої багатої культурної спадщини, виховання любові до неї через аудіогіди українською та англійською мовами”, – розповів Міністр культури Олександр Ткаченко,

Аудіогіди відкриватимуть історію нашої країни не лише українцям, але й іноземним гостям. Проєкт матиме одразу дві мовні версії – українську та англійську. Ними можна буде скористатися як під час відвідування локації, так і слухати їх у будь-який інший час.

Аудіогіди будуть доступними безкоштовно усім охочим у мобільному додатку MEGOGO у розділі MEGOGO Audio.

“У Полтавському краєзнавчому музеї завдяки співпраці з Медіасервісом MEGOGO з’являться аудіогіди англійською та українською мовами. Є амбітний дедлайн встигнути до кінця цього року. Тож роботу починаємо вже завтра”, – прокоментувала на своїй сторінці у фейсбук заступник директора Краєзнавчого музею Катерина Бабіч.

Система Orphus