Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Полтавській облраді створили депутатську групу “За рівні можливості Полтавщини”

Над створенням депутатської групи “За рівні можливості Полтавщини”  працювали понад пів року. Вона створена для забезпечення дотримання політики гендерної рівності та рівних можливостей для всіх.
Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав перший заступник голови Полтавської облради Олександр Лемешко.
“Політика гендерної рівності та рівних можливостей для всіх – пріоритетний напрямок у державі, який повинен підтримуватися на усіх рівнях. Понад пів року з колегами-депутатами працювали над вивченням проблем з дотримання рівних можливостей, а нині створили депутатську «За рівні можливості Полтавщини», яка зможе опікуватися рядом важливих питань. Наразі під головуванням Юлії Цибульської до групи входить 5 членів, а загалом буде представлено щонайменше 3 фракції та передбачено співпрацю з міжнародними та регіональними організаціями”, – зазначив він.
Депутатська група «За рівні можливості Полтавщини» співпрацює з обласною адміністрацією у кількох напрямкам: створена нова концепція притулків для постраждалих від домашнього насильства, працює над планом реалізації політики безбар’єрності, сприяє доступу дівчат до навчання у військових ліцеях.
“Створення такої групи дасть можливість консультаційної, організаційної підтримки від закордонних партнерів, що розвивають гендерну політику в Україні, юридичний статус та вплив. Питання гендерної рівності та рівних можливостей нині актуальне як ніколи. У сучасному світі не може бути будь-яких обмежень через статеві ознаки чи фізіологічні особливості. Впевнений, наша депутатська група зробить усе можливе, аби на Полтавщині рівні можливості були однаковими для всіх без винятку”, – переконаний Олександр Лемешко.
Система Orphus