Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Полтавській громаді проти COVID-19 вакцинували 32% освітян

Департамент освіти Полтавської міської ради доводить до відома всі заклади освіти інформацію щодо можливості освітянам отримати щеплення в Центрі вакцинації. Також щепитись можуть організовані колективи, до яких приїдуть мобільні бригади.

Як повідомили на засіданні штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, на сьогодні у місті вакциновано 32% освітян.

Нагадаємо, Уряд прийняв рішення, що з нового навчального року школи та інші навчальні заклади будуть працювати, навіть, у “жовтій”, “помаранчевій” або ж “червоних” зонах, за умови, якщо проти COVID-19 вакцинуються 80% персоналу.

“Ця умова діє для тих територій, де встановлений жовтий, помаранчевий або червоний рівень епіднебезпеки. Якщо буде залишатись зелений рівень, в якому Україна зараз перебуває, то ця норма не поширюється і школи відкриваються. Якщо на певній території буде спалах коронавірусу і не 80% персоналу навчального закладу не буде вакциновано, школярі підуть на онлайн-навчання”, – прокоментував у “Сніданку з 1+1” Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Система Orphus