Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відкрили меморіальну дошку головному архітектору міста

На розі вулиць Соборності та Котляревського у Полтаві, на будинку за адресою вул. Соборності, 30/12, відкрили меморіальну дошку Заслуженому архітектору України та головному архітектору Полтави Михайлу Юхименку. 

Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбук начальник відділу інновацій та розвитку Полтавської торгово-промислової палати Валентина Вождаєнко. 

“Особливий внесок у розвиток Полтави Михайла Юхименка прийшовся, коли він працював на посаді першого заступника міського голови Полтави. Нам випала честь працювати в команді легендарного міського голови Анатолія Тихоновича Кукоби. Саме Михайло Юхимович згуртовував архітектурну спільноту, розглядав і підтримував різнопланові проєкти. Саме Полтавська обласна організація Національної спілки архітекторів України ініціювала та встановила меморіальну дошку Михайлу Васильовичу Юхименку на будинку, де він мешкав. Його ж колеги- архітектори виступили і меценатами її виготовлення”, – повідомила Валентина Вождаєнко.

Нагадаємо, Михайло Юхименко з 1997 року обіймав посаду начальника Головного управління архітектури та містобудування, був головним архітектором Полтави. А з 2000 року був призначений першим заступником міського голови. Пропрацював на цій посаді до 2006 року. Пішов з життя 1 серпня 2019 року.

 

Система Orphus