Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві та Кременчуці збільшили кількість поліцейських патрулів

З 4-го серпня збільшилася кількість патрульних нарядів, які забезпечують  правопорядок на вулицях Полтави та Кременчука.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

До патрулювання задіяні працівники Управління превентивної діяльності, карного розшуку,  кадрового забезпечення, слідства, батальйону поліції особливого призначення обласного Главку, нацгвардійці, працівники батальйону патрульної служби поліції особливого призначення “Полтава”, Управління патрульної поліції області та особовий склад Полтавського і Кременчуцького районного управлінь.

“Ми виділили достатню кількість працівників поліції для патрулювання міст Полтава та Кременчук задля ефективної протидії вуличній злочинності, зокрема, грабежам, розбоям, крадіжкам, випадкам хуліганства, умисному пошкодженню майна, незаконним заволодінням транспортними засобами тощо. Ми прикладемо максимум зусиль, щоб громадяни почувалися захищеними”, – повідомив очільник управління превентивної діяльності поліції області Роман Ніколаєнко.

“Задіяний особовий склад орієнтований на надання допомоги громадянам та запобігання правопорушенням. Закликаємо містян із розумінням віднестися до роботи поліції та вчасно повідомляти про факти підготовки до вчинення або вчинення правопорушень”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus