Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

У Полтаві покажуть документальні фільми про боротьбу за незалежність у XX столітті

22 серпня у Полтаві на культурно-мистецькій локації “Сцена “Твій простір” біля Полтавського музичного училища імені М.В. Лисенка” покажуть низку короткометражних документальних фільмів про боротьбу за незалежність у XX столітті.

Захід присвячують 30-річчю відновлення державної Незалежності України. У відеоматерілах розповідається про події Української революції 1917-21 років, діяльність ОУН, УПА, Холодноярської республіки, руху шістдесятників, студентського голодування “Революція на граніті”. А також про видатних уродженців Полтавщини-Самійла Величка, патріарха Мстислава, Михайла Остроградського, які у  складних історичних обставинах творили свою державу, її армію і захищали рідну землю, мову, культуру, віру від чужоземних зазіхань, повідомили в Полтавському офісі Північно-східного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті.

Фільми виготовлені за сприяння Українського інституту національної пам’яті як центрального органу виконавчої влади, інтернет-видання “Новинарня” та державної установи “Український культурний фонд”.

Початок показу о 19:30.

 

Система Orphus