Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Полтаві хочуть перейменувати 4-у міську клінічну лікарню

Сьогодні на засіданні Комісії з питань найменування та перейменування елементів міського середовища та інфраструктури, увічнення пам’яті осіб та подій, яка відбулася у пресцентрі міського будинку культури під головуванням заступника міського голови Полтави Віталія Нікіпелова, розглянули звернення трудового колективу КП «4-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» щодо увічнення пам’яті колишнього керівника лікарні Леоніда Куроєдова шляхом присвоєння його імені медичній установі.

Про це інформує сайт Полтавської міської ради.

Леонід Куроєдов з 1987-го і по 2020 рік (33 роки) – працював у 4-й міській лікарні м. Полтава (з 1987-го – головним лікарем, з 2019-го – директором). Засновник благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини». Депутат трьох скликань Полтавської міської ради: 1990, 1994 та 1998 років. Депутат двох скликань Полтавської обласної ради: 2002 та 2006 років. Указом Президента України від 23.09.1999 року №2356 за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста Полтави, вагомі трудові здобутки присвоєне почесне звання «Заслужений лікар України».

За підсумками обговорення членами комісії прийнято рішення рекомендувати винести на розгляд постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства рішення про перейменування комунального закладу в 4-у міську клінічну лікарню Полтавської міської ради імені Леоніда Куроєдова.

Система Orphus