Ви тут:
Відео Освіта Полтавщина Суспільство 

У Полтаві батьки учнів Кременчуцького ліцею мітингували проти переселення дітей в гуртожиток іншого закладу

20 серпня під стінами Полтавської обласної ради на мітинг зібрались батьки учнів Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Вони обурюються через те, що з початку навчального року дітям доведеться проживати у гуртожитку іншого навчального закладу – педагогічного коледжу.

“Зараз батьки проти того, щоб діти жили в гуртожитку педколеджу. На території ліцею є всі умови. 20 років там всі проживали, все було нормально. На території ліцею учні займаються, проходить спортивна підготовка, харчуються. А в педколедж ходять лише на навчання. Через те, що умови не відповідають санітарним вимогами, дітей хочуть поселити на 8-9 поверх гуртожитку педколеджу по 4 людини в кімнаті, де є двоярусні ліжка. Хоча сказали, що такі ліжка заборонені. У гуртожитку педколеджу батьки ще не були. А в гуртожитку ліцею  зроблений ремонт, який ми робили своїми руками”, – розповіла Тетяна Парафіло, син якої вступив на перший курс до Кременчуцького ліцею.

Депутатка Полтавської облради Ольга Усанова зазначила, що раніше була поширена інформація, що, ніби-то, ліцей буде переведено у Градизьк, а приміщення продано з аукціону. На що перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін запевнив, що це не так: Кременчуцький ліцей закривати не будуть.

“Обласна адміністрація не може приймати такі рішення. Це вирішують депутати обласної ради. Була зібрана комісія. Там це питання вирішувалось. Жодного рішення про перенесення чи закриття закладу не приймалось”, – зазначив Дмитро Лунін.

Читайте також: Кременчуцький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою закривати не планують, – Полтавська ОДА

Голова комісії Полтавської облради з питань освіти, науки і культури Олег Діденко повідомив батькам, що варто покращувати умови проживання дітей.

“Депутатів хвилює питання, як покращити умови для проживання дітей. Це першочергово, що потрібно робити. Депутати не приймали рішення про закриття ліцею”, – акцентував Олег Діденко.

Зрештою, 20 серпня о 15:00 вирішили обговорити ситуацію на території військового ліцею і разом з депутатами, директором закладу та батьками оглянути умови проживання у гуртожитках ліцею та педколеджу.

Система Orphus