Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Миргородській громаді проти COVID-19 імунізували 21% населення

На 10 серпня проти COVID-19 вакцинували 14 159 жителів Миргородської громади та інших населених пунктів, що становить 21%.

Про це повідомили під час засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, що відбулася 10 серпня за участю міського голови Сергія Соломахи, повідомили у Миргородській міськраді.

Основний меседж засідання – посилити колективну імунізацію та запобігти прогнозованій вже наприкінці серпня початку вересня черговій хвилі пандемії.

Зараз у Миргороді працює 4 пункти щеплень: Центр масової вакцинації на вулиці Гоголя 141/1,  два пункти вакцинації на  вулиці Гоголя, 149 А (кабінет № 403 та зала засідань) та пункт вакцинації на вулиці Лікарняна, 1. Працюють 12 мобільних бригад медиків, які готові виїхати та зробити колективні щеплення (від 40 охочих).

Заступник голови комісії з питань ТЕБ та НС, перший заступник міського голови Олександр Острянин зазначив, що всі медичні заклади готуються до  ймовірної  осінньої хвилі пандемії та розповів, що по відділеннях продовжують роботу щодо підведення кисню  та  завершують інші технічні роботи в новому приймальному відділенні. 

Фото: Миргородська міськрада

 

Система Orphus