Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Миргороді відновлюють гаряче водопостачання: споживачів просять розрахуватися з боргами та здійснювати авансові платежі

Наразі в житлових будинках Миргорода відновлюється гаряче водопостачання. КП «Миргородтеплоенерго» звернулося до до споживачів з прохання вчасно розраховуватися з боргами та, за можливості, робити авансові платежі. За таких умов КП «Миргородтеплоенерго» зможе акумулювати кошти, щоб закупити природний газ.

Звернення до мешканців міста оприлюднили на сайті Миргородської міськради.

В зв’язку зі змінами в законодавстві підприємство перейшло працювати в умовах ринку природного газу. Ці умови жорсткі та передбачають попередню оплату замовлених обсягів природного газу. Сьогодні підприємство знаходиться у тяжкому фінансовому стані, так як має борг за спожитий природний газ і за таких умов не в змозі провести попередню оплату заявлених обсягів газу навіть для надання послуги з гарячого водопостачання.

Результатом багатьох дискусій та зустрічей з АТ «Полтавагаз», вдалося досягти домовленостей щодо відновлення постачання природного газу для КП «Миргородтеплоенерго». Повідомляємо, що з 18 серпня 2021р. поступово відновлюється гаряче водопостачання в житлових будинках м. Миргород.

Але на сьогоднішній день існує значна заборгованість всіх категорій споживачів, що в свою чергу призвело до припинення гарячого водопостачання. Споживачів, які мають заборгованість просимо розрахуватися в найкоротші терміни, це забезпечить своєчасний початок нового опалювального сезону 2021-2022 р.р. Наше підприємство звертається з проханням по можливості оплачувати авансові рекомендовані суми за послуги заздалегідь, щоб зменшити фінансове навантаження на сімейний бюджет узимку та не накопичуючи борги за тепло. У свою чергу, виконавець послуги зможе акумулювати отримані авансові платежі, щоб закупити природний газ.

Авансовий платіж, здійснений споживачем, буде відображено у наступному рахунку-повідомленні, як переплата відповідної послуги, при умові відсутності заборгованості.

фото ілюстративне

Система Orphus