Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді відбувся триденний туристичний освітньо-спортивний табір Goncharenko Camp

На березі річки Псел біля селища Великі Сорочинці зібралися майже 100 осіб, які люблять спорт та туризм. Серед них були команди професійних туристів з Біликів (Полтавська область), спортсменів з Сенчі (Полтавська область), аматорів-легкоатлетів з Києва, а також представники різних областей України. Організував захід Гончаренко центр Миргород.

Найстарший учасник кемпу мав 82 роки. Легенда туризму, славетна жителька Миргорода, яка підкорила Казбек, Монблан, Ельбрус, а в 80-річному віці пробігала 100-кілометровий марафон – Дойникова Анастасія Йосипівна, – відкрила змагання, наголосивши, що для туризму немає віку, і побажала всім не боятися випробувати свої сили.

А наймолодшому учаснику змагання, який зміг подолати маршрут – Ковальському Глібу, – було 6 років. За три дні, проведених у кемпі, відбулося три тури туристичного ралі: водний, велосипедний та піший туризм. Впродовж змагань сплавлялися річкою, переправлялися на мотузці з берега на берег, долали болота по жердинах, спускалися та піднімалися схилами і влаштовували «фігурне» водіння велосипедом.

Сама ідея заходу не передбачала боротьби за першість. Це були змагання, спрямовані на об’єднання громад і зміцнення командного духу. Тож переможців не визначали. Проте були передбачені сертифікати за особисті досягнення.

«Ідеєю проведення кемпу було саме об’єднати новоутворену Миргородську громаду. Але до нас приєдналися громади інших регіонів, чому ми дуже раділи. Ми на власні очі побачили, що працювати над розвитком громади можуть усі, незалежно від віку, соціального статусу та роду занять!» – сказала Інна Ковальська, директорка Гончаренко центру Миргород та організаторка події.

У програму заходу входили не тільки змагання, а ще й майстер-класи, кіно просто неба, настільні ігри, тренування з фітнесу та боксу і смачна їжа.

Система Orphus