Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді розпочалося грейдерування та щебенева підсипка вулиць

У Миргороді розпочалося грейдерування та щебенева підсипка вулиць 2-го округу міста. А саме вулиць Харчовиків, Острівної, Марусиченка, Промислової.

Як розповіла інспектор сектору по роботі з органами самоорганізації населення Тетяна Лукаш, робота наразі набирає своїх обертів, адже, не зважаючи на спекотні умови праці, працівники КП “Спецкомунтранс” виконують поставлені перед ними завдання. Про це повідомляє сайт Миргородської міськради.

 

“Хотілося б відзначити, що ефективній роботі працівників КП “Спецкомунтранс” дуже заважає непорозуміння з мешканцями у питаннях висадки дерев, кущів, квітів за парканами, коло доріг. Вказана рослинність заважає проїзду спецтехніки, а іноді навіть пошкоджує її. Це значно сповільнюється відповідний робочий процес. Для продуктивної співпраці інспектор сектору по роботі з органами самоорганізації населення проводить роз’яснювальну роботу з населенням щодо можливості працівникам КП “Спецкомунтранс” швидше, якісніше та без перепон проводити робіти. Тож хотілося б звернутися до шановних мешканців нашого міста не перешкоджати діям працівників комунальних служб, а навпаки надавати допомогу, оскільки вони працюють задля нашого з Вами комфорту”, – зазначила Тетяна Лукаш.

Система Orphus