Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Миргороді провели майстер-клас щодо виготовлення картин з вовни

У Миргороді для студентів Університету III віку провели заняття в рамках проєкту «Арт – майданчик для єднання та розвитку», на якому менеджер проєкту Валентина Донцова познайомила присутніх з технікою вовняного живопису та навчила створювати картини з вовни.

Протягом години підопічні Територіального центру виготовляли свій авторський шедевр, який буде прикрашати їхню домівку. «Мальовані вовною» картини вийшли теплі, м’які і дуже яскраві. Вони вразили учасників майстер – класу своєю ніжністю і природністю, до них так і хотілось доторкнутись. Відчувалось, що від таких виробів надходила якась особлива енергетика. Кожна картина вийшла унікальною. Такий авторський виріб може стати ексклюзивним подарунком на будь – яке свято, інформує сайт Миргородської міськради.

Слухачі Університету III віку дуже вдячні Центру соціальних служб Миргородської міської ради та менеджеру проєкту Валентині Донцовій за цікавий захід, що запам’ятався приємними хвилинами спілкування, гарним настроєм та відкрив нові здібності для творчості.

Система Orphus