Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубенській громаді родині, яка постраждала від пожежі, надали фінансову допомогу

4 серпня заступник міського голови Лубен з питань діяльності виконавчих органів ради Ірина Харченко разом з начальником відділу з питань представництва інтересів жителів сільських територій Юліаною Зеленською відвідали постраждалу від пожежі родину Сівакових. (с.Березоточа). Фінансову допомогу для придбання нового житла неповна сім’я матері-одиначки Олени Сівакової отримала завдяки підтримці Лубенського міського голови Олександра Грицаєнка та небайдужим фермерам, які обробляють землю на території Березоточі.

Про це повідомляється на сайті Лубенської міської ради.

Несподіване лихо на подвір’ї Олени сталося 6 липня під час пожежі, у наслідок якої згоріла хата, де вона проживала з двома неповнолітніми дітьми. Жінка фактично залишилася просто неба без даху над головою, без особистих речей та засобів до існування. Як говорить постраждала, на допомогу відгукнулися рідні та односельці, які створили своєрідну скриньку допомоги та приносили усе необхідне, а проте найбільшою проблемою залишалася втрата житла. Зібрати велику суму грошей матері, яка сама займається вихованням дітей, звісно, не до снаги. Саме тому вона змушена була звернутися до влади громади, і допомога не забарилася.

Вже 4 серпня родині передали необхідну суму коштів, якої не вистачало для купівлі нового помешкання – власного будинку. На особисте прохання Лубенського міського голови відгукнулася Березотіцька філія ДП «Укрліктрави» (директор Анатолій Остапчук).

Система Orphus