Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці за бюджетні кошти оздоровлюють дітей, які потребують особливої соціальної уваги

На І-ІІІ оздоровчій зміні в ДЗОВ «Зоряний» за кошти бюджету Кременчуцької міської територіальної громади оздоровчі послуги отримали 220 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. На IV оздоровчу зміну буде направлено 70 дітей.

Про це повідомив директора департаменту у справах сімей та дітей Кременчуцької міськради Андрій Макаров, інформує сайт Кременчуцької міськради.

47 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, було направлено на оздоровлення за путівками, наданими Департаментом освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, до таборів Полтавської області, а саме: Ерудит (Кременчуцький район, с Потоки), Миргородський (Миргородський район, с. Олефірівка), Еколог (Зіньківський район, с. Міські Млини) та Горизонт (Гадяцький район, с. Вельбівка). Станом на 02.08.2021 у вищевказаних закладах перебуває 35 дітей на третій зміні.

Цього року за кошти державного бюджету у ДП УДЦ «Молода гвардія» вже оздоровилась 21 дитина. 7 серпня 2021 року починається 7 зміна в ДП УДЦ «Молода гвардія», на якій оздоровиться 7 дітей з Кременчуцької міської територіальної громади.

За кошти державного бюджету 16 дітей оздоровились у ДПУ МДЦ «Артек» . 9 серпня 2021 року починається 7 зміна в ДПУ МДЦ «Артек», на якій оздоровиться ще 4 дітей з Кременчуцької міської територіальної громади.

Система Orphus