Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці визначили вартість денного харчування для вихованців закладів дошкільної освіти

12 серпня виконавчий комітет Кременчуцької міської ради прийняв рішення «Про встановлення вартості денного раціону страв харчування вихованців у закладах дошкільної освіти комунальної власності Кременчуцької міської територіальної громади».

Цим рішенням встановлено вартість денного харчування вихованців з 1 вересня 2021 на рівні вартості встановленої на оздоровчий період, а саме:

– груп раннього віку – 27,15 грн;

– груп дошкільного віку – 38,34 грн.

Про це інформує сайт Кременчуцької міської ради.

З вересня батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування вихованців у комунальних закладах дошкільної освіти міста Кременчука в розмірі 70% встановленої вартості харчування на день, у Потоківському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 6 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області в розмірі 50% встановленої вартості харчування на день.

Розмір плати для батьків зменшується на 50% за харчування вихованців в закладах дошкільної освіти з числа сімей, які мають троє і більше дітей, та статус багатодітних.

Звільняються від плати батьки або особи, що їх замінюють, за харчування вихованців з числа дітей:

1. з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

2. які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, тривалого лікування та реабілітації, які відвідують заклади дошкільної освіти (групи) компенсуючого типу (спеціальні та санаторні);

3. сиріт та позбавлених батьківського піклування;

4. з інвалідністю;

5. з особливими освітніми потребами, які навчаються та виховуються в інклюзивних групах;

6. працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків;

7. батьки або особи, що їх замінюють, є учасниками бойових дій, учасниками-добровольцями антитерористичної операції, постраждалими учасниками Революції Гідності, або загинули в зоні проведення антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, забезпеченні її проведення або мають статус особи з інвалідністю внаслідок війни (згідно з окремим Порядком, затвердженим рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області);

8. внутрішньо переміщених осіб;

9. постраждалих внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;

10. постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Вартість денного харчування вихованців у закладах дошкільної освіти комунальної власності Кременчуцької міської територіальної громади за рахунок бюджетних коштів складає для: санаторних груп раннього віку – 35,13 грн, санаторних груп дошкільного віку – 39,93 грн, груп спеціального призначення для дітей раннього віку – 27,15 грн, груп спеціального призначення для дітей дошкільного віку – 38,34 грн, груп спеціального призначення з цілодобовим перебуванням дітей дошкільного віку – 39,93 грн.

фото ілюстративне

Система Orphus