Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Кременчуцькій міськраді розповіли про зменшення рівня захворюваності на ГРВІ та COVID-19

Цього тижня у Кременчуці ситуація щодо захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції стабільна, спостерігається зменшення рівня захворюваності.

Про це повідомила на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації заступник міського голови Кременчука Ольга Усанова.

За поточний тиждень до лікарів зі скаргами на ГРВІ звернулося 59 дорослих та 123 дитини, минулого – 83 доросли та 160 дітей. Первинно виявлено пневмонію у 11 дорослих, 9 громадянам з числа дорослого населення виставлено підозру на COVID-19

Щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію, то у Кременчуці протягом кількох місяців спостерігається стабільна ситуація. За 6 днів поточного тижня зафіксовано 9 випадків захворювання на COVID-19, з 6 по 12 серпня було 15. Ольга Усанова зазначає, що у Кременчуці поки що немає зростання рівня захворюваності на коронавірусну інфекцію, але ситуація по Україні викликає занепокоєння, тому необхідно суворо дотримуватися вимог карантину.

У стаціонарах міських лікарень з діагнозом пневмонія наразі проходять лікування 29 пацієнтів, 5 з них – у важкому стані на кисневій терапії. 32 жителя міста лікуються від COVID-19 амбулаторно, троє містян і п’ятеро жителів інших районів – у інфекційному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька», 5 з них – на кисневій терапії.

Всього з початку пандемії COVID-19 у Кременчуці зареєстровано 9474 випадки захворювання на коронавірусну хворобу, 9165 осіб – вилікувалися, 274, на жаль, померли.

фото ілюстративне

Система Orphus