Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці подорожчало вивезення та захоронення твердих побутових відходів

12 серпня виконавчий комітет Кременчуцької міської ради прийняв рішення «Про встановлення комунальному підприємству «Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство 1628» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області тарифів на послуги з вивезення (перевезення) та захоронення твердих побутових відходів для всіх категорій споживачів».

Про це повідомляє сайт Кременчуцької міської ради.

Необхідність зміни діючих тарифів Кременчуцького КАТП- 1628 виникла у зв’язку із зростанням складових витрат у діючих тарифах, зокрема зростання цін на пальне, зростанням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб та мінімальної заробітної плати. Невідповідність діючих тарифів фактичним витратам підприємства стало причиною нестачі обігових коштів. Щоб мати можливість вчасно виплачувати заробітну плату, розраховуватися за паливно-мастильні матеріали, запасні частини, сплачувати податки і збори, комунальне підприємство змушене було вийти до виконавчого комітету Кременчуцької міської ради щодо корегування тарифів.

Тож, відповідно до прийнятого рішення комунальному підприємству «Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство 1628» встановлено тарифи на послуги з вивезення (перевезення) твердих побутових відходів для всіх категорій споживачів на рівні – 750,47 грн за 1 тонну без ПДВ, або 900,56 грн за 1 тонну з ПДВ та тарифи на послуги з захоронення твердих побутових відходів для всіх категорій споживачів на рівні – 112,34 грн за 1 тонну без ПДВ, або 134,81 грн за 1 тонну з ПДВ.

За інформацією комунального підприємства КАТП-1628, щомісячна вартість послуги на 1 мешканця збільшиться у середньому всього на 5 грн: для упорядкованих житлових будинків – на 4,92 грн, для неупорядкованих житлових будинків – на 6,19 грн, для будинків приватного сектору – на 6,66 грн.

Система Orphus