Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Цьогоріч шкільного ярмарку у центрі Полтави не буде

Щороку напередодні початку нового навчального року у Полтаві працювали шкільні ярмарки.

Вони розташовувались у двох локаціях – у центрі по вулиці Соборності біля ЦУМу та в мікрорайоні Алмазний (поряд з магазином “Універсам-Полтава”).

Цього року таких шкільних ярмарків не буде, повідомили у пресслужбі Полтавської міської ради.

“По вулиці Соборності шкільного ярмарку не буде. Підприємці звернулись до КП “Полтава-сервіс” з проханням надати дозвіл на облаштування місць торгівлі. На що директор підприємства Денис Поліщук запропонував альтернативу для шкільного ярмарку — біля “Універсаму — Полтава”. Підприємці на це не погодились, оскільки, на їх думку, доцільніше було б працювати шкільному ярмарку на центральній вулиці. Як повідомив директор підприємства “Полтава-сервіс”, не потрібно розгортати ринок на головній вулиці міста. Тому шкільних ярмарків не буде ні на Соборності, ні в мікрорайоні Алмазний”, – повідомила працівниця пресслужби Полтавської міськради Анна Маковська.

Згідно з планом проведення виставково-ярмаркових заходів у місті, оприлюдненому на сайті Полтавської міськради, у Полтаві заплановано проведення виставки-ярмарку “Шкільний світ” за адресою вул. Європейська, 49. Як повідомили у виставковому центрі “ТІС”, виставку-ярмарок планують провести з 25 по 28 серпня. Там буде представлена продукція з легкої промислової, шкільні рюкзаки, невелика кількість канцтоварів.

Система Orphus