Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Цьогоріч позашкільну освіту безкоштовно отримуватимуть 94 кременчуцькі дитини

Цього навчального року сертифікатами на отримання позашкільної освіти за рахунок міських видатків будуть забезпечені 94 кременчуцькі дитини.

Про це стало відомо на засіданні конкурсу програм з позашкільної (неформальної) освіти на 2021/2022 навчальний рік. У Кременчуці подібний конкурс у рамках українсько-литовського проєкту проводиться третій рік поспіль. Цього року послугами неформальної освіти за рахунок місцевих видатків будуть охоплені 94 дитини. Кожному здобувачу такої освіти щомісячно з міського бюджету виділятимуть 300 грн. В цілому, на ці цілі на навчальний рік спрямують понад 260 тис. грн, інформує сайт Кременчуцької міськради.

Варто зазначити, що у 2019 році сертифікатами для участі в програмах, які надаються провайдерами з неформальної освіти, було забезпечено 60 дітей. Вартість щомісячного навчання становила 200 грн. У 2020 році такими позашкільними освітніми послугами були охоплені 80 підростаючих кременчужан, вартість сертифікату, який фінансувався з міського бюджету, становила 250 грн.

Участь у конкурсі програм із позашкільної (неформальної) освіти для дітей та молоді у Кременчуці на 2021-2022 навчальний рік, який відбувся 26 серпня, взяли 3 громадські організації з 5 навчальними програмами.

У рамках першого конкурсного етапу була проведена презентація навчальних програм провайдерами позашкільної освіти, а саме:

«Освітній центр «Gorodok» представив Навчальну програму з позашкільних занять «Хореографія» і Навчальну програму з позашкільних занять «Кіокушинкай карате»;

«Освітній центр «Інша Освіта» представив Навчальну програму з позашкільних занять з вивчення англійської та польської мови для впевненого майбутнього (рівень володіння від А1 до С2) і Навчальну програму з позашкільних занять ІТ-курси для школярів віком від 6 до 17 років за методикою кращих інноваційних IT-шкіл Ізраїлю, Канади, США згідно принципів демократичної школи та етичного навчання;

Громадська організація «Центр психологічної допомоги «Абетка душі» представила Навчальну програма з позашкільних занять «РОБОТОТЕХНІКА».

Члени конкурсної комісії одноголосно вирішили забезпечити 94 кременчуцькі дитини для участі в навчальних програмах, що реалізовуватимуть провайдери неформальної освіти.

Навчальною програмою «Хореографія» буде охоплено 18 дітей;

Навчальною програмою «Кіокушинкай карате» – 18;

Навчальною програмою з вивчення англійської та польської мови для впевненого майбутнього – 18;

Навчальною програмою з занять ІТ-курси для школярів віком від 6 до 17 років за методикою кращих інноваційних IT-шкіл Ізраїлю, Канади, США – 18;

Навчальною програмою з занять «РОБОТОТЕХНІКА» – 22 дитини.

фото ілюстративне

Система Orphus