Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Цьогоріч до місцевих бюджетів Полтавщини надійшло майже 167 млн грн акцизного податку з роздрібної торгівлі

З початку 2021 року до місцевих бюджетів Полтавщини надійшло майже 167 млн грн акцизного податку з роздрібної торгівлі.

За інформацією ГУ ДПС у Полтавській області у січні-липні 2021 року робота за напрямком контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів була спрямована на підвищення ефективності контролю за виробництвом і обігом спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, пального, протидії незаконному обігу цієї продукції.

Як повідомив в.о. заступника начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Олександр Бондаренко, за результатами роботи, відповідно до закріплених платежів, з початку року до бюджетів усіх рівнів забезпечено наступні надходження: до державного бюджету: – акцизного податку в цілому до Державного бюджету з вироблених підакцизних товарів (продукції) – 2,1 млн грн, в тому до загального фонду Державного бюджету надходження акцизного податку склали 1 млн грн. До місцевих бюджетів забезпечено наступні надходження: – акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами в сумі 166,6 млн грн; – сплати за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами – 20,2 млн грн; – сплати за ліцензії на право виробництва оптової і роздрібної торгівлі пальним та зберігання пального – 3 млн гривень.

За січень-липень 2021 року відповідно вимог чинного законодавства суб’єктам господарської діяльності-виробникам тютюнових виробів та алкогольних напоїв області, а також імпортерам алкогольної продукції видано марки акцизного податку в загальній кількості 255,8 млн шт, в тому числі для маркування тютюнових виробів вітчизняного виробництва – 254,2 млн штук.

фото ілюстративне

Система Orphus