Ви тут:
Суспільство 

Телеканалу “Наш” планують анулювати ліцензію: Нацрада звернеться до суду

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення звернеться до суду з позовом про анулювання ліцензії телеканалу “Наш”.

Компанія не усунула порушення, за які вже отримала штрафні санкції. Таке рішення Нацрада прийняла на засіданні 19 серпня, повідомляє “Детектор медіа”.

Таке рішення підтримали усі члени Нацради. Під час засідання розглядали результати перевірки каналу через ефір 4 травня 2021 року, де гостем студії був політик Петро Симоненко, він висловлювався про Православну церкву України. Зокрема, говорив, що православ’я розколює українське суспільство.

Також Нацрада призначила штраф ще одному каналу Мураєва “Максі ТВ” за цей же ефір з Симоненком – 119 тисяч гривень. Штраф призначений через те, що компанія здійснює ретрансляцію каналу “Наш”. Окрім штрафних санкцій Нацрада призначила перевірки обом каналам Мураєва (“Наш” і “Максі ТВ”) через ефір з Оленою Бондаренко. Моніторинг регулятора зафіксував висловлювання, в яких Бондаренко говорила про дискримінацію та насилля над російськомовним населенням. Регулятор вважає, що ці висловлювання спрямовані на розпалювання ворожнечі і ґрунтуються на непідтверджених фактах.

Система Orphus