Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Студентський Президент України Олександр Мамай розповів, чим займатиметься на новій посаді

За результатами фіналу “Студентської республіки”, який нещодавно відбувся на Херсонщині, Студентським Президентом України став студент з Полтави Олександр Мамай.

27 серпня у Студентському сквері Полтави відбулася прес-конференція, де говорили про плани на майбутнє щодо розв’язання студентських проблем. На зустрічі були присутні Студентський Президент України Олександр Мамай, депутат Студентського парламенту України Богдан Жалій, учасниця конкурсу краси особистості “Перша Леді” Марія Бовкун, переможець “Робо-фесту” Микола Казаковцев та інші.

“Студентська республіка” – це відкритий майданчик  для діалогу, глибокої дискусії та презентації проривних ідей. В умовах унікального формату, надзвичайно насиченому режимі, чотири дні ми працювали над цією темою і розв’язували найскладніші проблеми для України. Місце, на якому перебуває Україна  на 30-річчі Незалежності  дає нам чесний фокус для рефлексії та системного аналізу”, –  говорить Студентський Президент України Олександр Мамай.

Загалом, фінальний етап XXIII Міжнародної програми “Студентська республіка” проходив з 21 по 24 серпня на узбережжі Чорного моря, на Херсонщині. Кандидати на посаду Студентського Президента зібрались з різних областей України та працювали над темою “Інакша Країна – для Нового світу”. Молодь спільно з провідними інтелектуалами шукали відповіді на найскладніші проблеми людства. У результаті обговорень вдалось обрати Студентського Президента України. І ним став полтавець Олександр Мамай.

Відомо, що Олександр Мамай навчається в Полтавському державному медичному університеті, де призначений головою Студентського парламенту. Є членом та депутатом Молодіжної ради Полтавської міської територіальної громади. Відтепер, він  представляє також і студентство України. Його обов’язки – відстоювати думки студентства, допомагати їм у розв’язанні різноманітних питань, що стосуються економічної сфери, охорони здоров’я та соціальної політики.

“Нам дуже пощастило, тому що Полтавщина отримала цілих п’ять депутатів Студентського парламенту України. Ми будемо опікуватися проблемами всього студентства України та допомагати у розв’язанні питань. Наразі усі поїздки студентів за кордон, на стажування, туристичні подорожі перетворюються на еміграцію. Тому зараз ми втрачаємо дуже велику частину молоді, яка могла б стати інтелектуальною елітою України та самозабезпечувати те майбутнє, у якому усім нам хочеться жити та процвітати”, – стверджує Студентський Президент України Олександр Мамай.

Поїздка полтавської делегації на фінал “Студентської республіки” стала можливою завдяки участі Управління молоді та спорту Полтавської ОДА, Департаменту культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради та соціально відповідальним небайдужим підприємцям.

Система Orphus