Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Стала відома причина, чому Sony може перенести прем’єру “Венома” 

Нещодавно стало відомо, що Sony Pictures змінила дату виходу продовження “Венома”. Замість 24 вересня фільм готується до виходу в кінотеатрах США 15 жовтня. Однак тепер інсайдери повідомляють, що стрічку можуть знову відкласти до кращих часів.

Про це повідомляє “Прямий” з посиланням на The Hollywood Reporter.

Головною причиною для перенесення стало зростання кількості хворих дельта-штамом в Північній Америці. Щодо прокату в Україні “Венома 2” поки без змін.

У новій частині пригод журналіста Едді Брока, який став носієм симбіота і перетворився в Венома, головному герою доведеться мати справу з новим лиходієм. Ним стане знайомий любителям коміксів антигерой Карнаж, відомий також як Клетус Кесиді. Його роль виконає Вуді Гаррельсон. Також у фільмі повернеться Мішель Вільямс в образі коханої головного героя.

“Оригінальна стрічка вийшла в прокат у 2018 році й зібрала в прокаті 850 мільйонів доларів при бюджеті в 100 млн, тому студія майже відразу ж оголосила про розробку продовження. Спочатку друга частина планувалася до виходу в жовтні 2020 року, але потім була двічі перенесена через пандемію коронавірусу”, – йдеться у повідомленні.

Фото: IMBd

Система Orphus